Ніби вчора ще така манюня,
Вся цікавість сповнена ідей,
А сьогодні вже така красуня,
Що неможна відвести очей.
Та завжди моя маленька доня,
Що любов'ю все кругом наповнює.
Хай буде щаслива в тебе доля
І твої бажання щиро сповнює.
Хай твоя усмішка розливається,
Через вінця щастя хай квітується,
Хай весела пісня заспівається,
Й ніжністю твоєю всі милуються.
Обійму тебе моя ти любая
Найдорожча, моє ясне сонечко
Й Богу дякую за тебе щиро я
Будь щаслива, моя рідна донечко
Позначка: доня
Доня.
В моєму телефоні, контактів так багато.
Та подзвоню я лиш тобі.
До тебе, доню, голос мій озветься.
Бо ти моя надія віра і любов.
Ти моя найрідніша людина,
що поруч зі мною іде.
І навіть коли наші шляхи розминуться,
ти в сердці моєму навіки.
В саду уже дозріла вишня
-
В саду уже дозріла вишня
Та, що ти край вікна посадив,
Дивлюсь на неї і молюсь, щоб Всевишній
Тебе, сину, від куль захистив.
Тобою саджені квіти пов'яли від спеки,
Зажурено голівки схилили на тин.
Я благаю тебе, уникпй небезпеки,
Ти ж у мене зостався один.
Місяць свій ліхтарик направив в садок,
Заходить вечір до нашої хати,
Вчора твоя доня зробила перший крок
І вперше промовила :"Тато".
Воюй...
Батьківщина у всіх нас одна
Крім нас не потрібна нікому...
Я ж всю ніч молитимусь коло вікна,
Щоб ти живим повернувся додому...
Богом дані доня і син
-
Наша донечка Богданочка,
Гарна манюня, чарівна панночка.
Почервоніли в неї маленькі щічки,
У кісках заплетані синьо-жовті стрічки,
"Мама!", "тата!" - вигукує тихесенько,
Будить братика завжди ранесенько.
Граються мої рідненькі пташенята,
Щасливі, світяться їхні оченята.
Богданчик і Богдана,
Ви нам Богом дані,
Зростайте в любові,
Для мами і тата ви пречудові!
Братик вчить алфавіт,
А доня пізнає світ.
Тут не правильно лежить,
Там не так стоїть,
Старається, біжить,
"Мене на ручечки візьміть!".
А скільки в них ласки,
Любові, душевного тепла!?
Завжди чекають перед сном цікавої казки,
Була тут, а вже втекла.
Квітнуть наші діти,
ніби в саду улюблені квіти,
Тягнуться їхні рученята,
Щоб обійняти маму і тата.
Боженька, милий, зглянься над ними,
Щоб діточки ніколи не були сумними,
Захисти від нехороших і злих людей,
Вбережи від поганих зглазливих очей!15.03.2023. С.М. Онисенко
#поглядидуші
Син і доня
-
Яке це щастя мати сина й доню,
Я щиро дякую за них нашому Богу!
Помолюся, щоб були здорові,
Щоб жили в злагоді і любові.Син і доня - втілення справжнього кохання,
Доброти, ласки і господнього вінчання,
Син додає нам могутньої сили,
Доня - міцнí крила, щоб мама й тато носили.Їхня щира посмішка, оченята,
Додають нам натхнення просто жити,
Торкають мамине волосся маленькі рученята,
Тільки б це все не розгубити..."Мама"... "Тата"... - як це мило,
Коли так кличе ваша дитина,
Коли ж закінчиться війна проклята,
Щоб ніхто не скривдив беззахисного дитята...28.02.2023. С.М. Онисенко
