ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Новинки    Щоб не трапилось біди

Щоб не трапилось біди

Щоб не трапилось біди-
Попереджую завжди!
Не кидай сірник у лісі,
Бо згорять ялинки, тиси…
Буде боляче природі,
Бережи, живи в турботі!

Щоб не трапилось біди-
Попереджую завжди!
Не забруднюй воду в ріках-
Це написано у книгах!
В воді будуть нечистоти,
То загинуть всі істоти!

Щоб не трапилось біди-
Попереджую завжди!
Залишившись сам удома,
Не лізь к дротам-це аксіома!
Сиди собі спокійно, тихо,
Бо інакше буде лихо!

Щоб не трапилось біди,
Попереджую завжди!
Слухай вдома ти батьків,
А у школі-вчителів!
Буде добре все у світі,
Якщо тягнутися к освіті!!!<br>Крістіне Мурадян-Рибалко

  Новинки    Молюсь за тебе, Україна…

Молюсь за тебе, Україна…

Молюсь за тебе Україна
За твої творчі джерела
Бо знаю, ти у нас єдина
Якою б думка не була
Ти наша сила, наша слабкість
Ти наша радість і наш сум
Ти наша гордість й безпорадність
І ти наш біль від наших дум
Молюсь за тебе,Україна
Щоб ти зробила вірний крок
Щоб була мужня,була вільна
І не робила помилок<br>Tana

  Новинки    Прощание…

Прощание…

Я душа из заплат
Из кусочков свинца
Бьет снарядами "град"
Но стою до конца
Я- не птица,не зверь
Человек за бортом
Грызу землю, как червь
Умываясь дождем
Я дорогу ищу
На вопросы ответ
Знаю их не найду
Ведь меня уже нет
Не откроется дверь
Не обнимет семья
Стала домом теперь
Мне родная земля!<br>Tana

  Новинки    Пробачення

Пробачення

Лиш один подих в змозі змінити усе,
Лиш одне слово варте поцілунку,
І думаєш: навряд саме це головне,
Та нема ціннішого на світі подарунку

Ніж воля і правда, міцність, свобода,
І знову на повторі ті дивні слова,
Що любов, як зіпсована гральна колода,
Зі смаком оливок та міцного вина.

Не в змозі зупинити той вітер думок,
Мчить напоперек правди, на супереч долі,
Здавалось, не повіриш в слова його "казок",
Де все в тумані миттєво мчить по колі.

Маленькі крила, затемнений фасон,
Немов літак, поламаний, розбитий…
Немов сріблястий той кулон
На шиї цінний, смарагдом покритий.

І знову звук, і знову подих,
Сповнені груди ароматом духів,
Він уві сні із квітами в будинок заходив,
І на колінах пошепки пробачити велів…
<br>Софія

  Новинки    Полярность. Абсолют. 24. 02. 24г

Полярность. Абсолют. 24. 02. 24г

Вопрос от Зои. 23.02.24
Тема для запроса – полярности, возможно ли в двойственности научиться видеть единство полярностей?

Полярность – это двойственность Системы.
Полярность – полюс Северный и Южный.
Единство в том, что невозможно действие в Системе одного.
Тогда лишь будет Центр, как точка.
Поверхность, плоскость, а не Сфера.
Полярность здесь – иллюзия Пространства.
Ось – едина! Ось составляет два конца.
Увидеть можете через себя!
У вас есть ноги – голова, есть две руки и две ноги вокруг оси, что составляет позвоночник.
Где дисбаланс и в чём ущербность?
Вы принимаете себя?
В вас женственность присутствует в любом мужчине, а в женщине есть качества мужчины.

Так в чём же проявляется баланс?
Баланс – в Гармонии начал, в средине!
Баланс в принятии и уваженьи…
В познании того, что в плоскости есть два конца…
В Пространстве – их уже четыре или боле…
Но, сохранился Центр для всех!
Единство – сердце.
Единство – центр, ядро Земли.
Единство – связь планет и Солнца.
Единство – связь Галактики и Звёзд.

В чём разделение ты видишь?
Что не даёт соединить свой центр и части тел?
Внимание куда стремится?
Что заставляет убегать?

Единство – Ось, иди в Неё!
Полярность – иллюзорна!
Чем больше многомерность, тем больше будет векторов!
Назвать любой из них двумерным будет глупо.
Есть центр.
Есть безконечное стремленье вверх и вниз.
Насколько влево или вправо?
Значенья не имеет!
Есть только центр!
Есть вектор, как движенье от него.
Полярность – это поле действий: поверхность, плоскость иль пространство на расстоянье от него.
Соединяйтесь в Центром от конца того, что называете своим Вниманием.
Ищите центр, пребудьте в нём.
Ваш Абсолют
24.02.24г. <br>Ирина Жвакина

  Новинки    Нехай нас згадують…

Нехай нас згадують…

Нехай нас згадують живі
Коли за стіл будуть сідати
Нехай нас згадують живі
Бо ми вже тінь, а не солдати
Ми жили тільки до війни
Вчились любити,працювати
Ми жили тільки до війни
А потім ми пішли в солдати
І залишились у землі
Де йшли бої,ми йшли в атаку
І залишились у землі
Де вона плакала від жаху
Нехай нас згадує рідня
І живе в злагоді та мирі
І щоб ні смерть, а ні війна
Ніколи їх не розлучили!<br>Tana

  Новинки    Ми скаути

Ми скаути

Ми скаути,ми скаути,великі та прудкі. Ми вірні своєму великому бі-пі.Ми знаємо вузли великі та складні. Ми вистоїм країну залюбки!!!<br>Максим Мошта та Роман Бордюгов

  Новинки    Неонові вогні

Неонові вогні

Цей вечір засвітився загадково,
Заблимали неонові вогні…
Згадала нашу зустріч випадкову.
В автобусі лишилися одні…

Ти проводжав мене до самого під'їзду.
Змінилось все довкола, інший світ…
А я соромилась на руки сісти,
Наче повинна для всіх дати звіт.

І смішно й грішно, всі сусіди зирять.
Немає де сховатися,- облом!
Усі мої кістки без мила миють.
Та, все одно, нам весело обом.

Гуляю містом, посмішка не сходить.
Ти відчуваєш імпульс крізь бетон…
Життя наше в любові хороводить!
Кипить, бурлить енергетичний фон.

Це наше біополе, мікроклімат.
Сюди немає ходу для журби!
Бо щастя буде там, де двоє вірять!
Так світяться неонові вогні…
ND💗<br>Надія Холод (ND)

  Новинки    Щасливий Кінець

Щасливий Кінець

Крики, істерики, сльози
Скільки це можна терпіти
Набридло чекати
Набридло сидіти нічого не знати
Я хочу вільних щасливих відносин
Для чого ти робиш все це
Для чого ці крики, скандали
Просто люби мене
Просто люби
Забудь про не згоди
І обійми
Люби мене
Просто люби
Наша історія
Це не плаксивий кінець
Наша історія не про крики і сльози
Наша історія не про скандал
Наша історія це про любов
Наша історія про довіру і щастя
Наша історія це "Happy end"
Давай не псувати щасливий кінець<br>Anonim

  Новинки    Все у вогні

Все у вогні

Два роки страждання
Країна палає
Дітей вбивають
Люди страждають
Воїни б'ються
Нас захищають
Країна в руїнах
Більше немає
Куди все поділись
Дитячий сміх
Люди у парку
Яскравий світ
Цього більше немає
Лиш тільки крик
Країна палає
Все у вогні
А всьому виною цей
"Руский мир✌"<br>Anonim

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]