-
Немов вернулись в перший день війни,
Коли тремтіли шибки і коліна...
Так ворог знову ніби сарана
Підступністю та підлістю знов сіє.Тоді, коли всі діти мирно сплять
Й солодкі сни у теплих ліжках бачать...
Він б'є ракетою, йому ж не перший раз
Так ницо серед ночі підкрадатись.Та все ж ми вже не ті, що рік назад...
Ми стали загартовані, а з нами й наші діти...
І хоч нам тяжко, боляче й щораз
Ми ніби заново вчимося зранку жити.І кожний ранок дякуємо Богу,
Що нам дає той ранок, як ще один урок -
Що ми живі і сонечко виходить,
А потім доживемо й до зірок...А ще ми вдячні хлопцям всім, героям!
Бо лиш вони так вміють воювати!
І день, і ніч в руках сміливих - зброя!
І день, і ніч живуть, щоб захищати!Сьогодні кожна українська мама
В молитві згадує своїх дітей й батьків.
І молиться за воїнів - героїв -
Вертайтеся додому всі живі!
Позначка: молитва
***
-
Чуєте молитви стихій.
Гір, зірок, дерев і трав шепіт тихий.
Співають і славлять, все живе, води духи.
Вони танцюють на поверхні річки,
Зливається все з музикою Галактики.А на заході Ангели співають.
І радість життя нам передають.
Вони світять нам своїм добром.
І наповнюють весь світ теплом.
Всесвіт йому підкоряється.Всесвіт, просимо, почуй наші молитви,
Прислухайся до слів наших всього на мить,
Дозволь мені допомогти всім тим, хто
потребує нашої допомоги,
Вбережи і їх від усіх негараздів.
МОЛІМОСЬ, ЛЮБІ ДРУЗІ
-
Молімось, любі друзі,
Молімося щодня,
Аби не бу́ли в тузі,
Пропала вся руsня.Щоб ворог щез наві́ки,
Як вранішня роса,
Не ли́лись крові рі́ки,
Не крапала сльоза.Аби війна скінчи́лась
У нашому краю́,
І навіть в снах не снилась,
Не гинули в бою́.Щоб дітки в нас смія́лись,
Щоб плач наза́вжди стих,
В підвалах не ховались,
Не знали бід і лих.Щоб згарищів не бу́ло
І зарева війни́,
Та й щоб вороже дуло
Не йшло до нас і в сни.Молімось, любі друзі,
Госпо́дь почує нас,
Він нашій перемозі
Покаже шлях і час.05.02.2023 р.
©Королева Гір Клавдія Дмитрів,2023
