ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Кохання    Твої очі

Твої очі

Твої очі немов поцілунки ночі:
Такі ж темні і трохи сумні,
І у них є таке щось нестримне, пророче,
І світяться зорі-вогні.

Я тону в них, та знаю – вони не мої,
Й не бачать в мені океану,
Не світять мені їхні зорі-вогні,
Й не дивляться як на кохану.

Я мушу втікати від них якнайдалі,
Щоб вберегти серце й душу,
Та ось вони тут: лукаві й зухвалі,
Я не втікаю, а мушу.

І кров закипає, о боже, невже
Ці очі вже стали ласкаві.
І все ж не мої, але вже не чужі
Ці очі зухвалі й лукаві.

Я в темряву світло до них піднесу
Й по вітру розвію печалі,
Навчу їх шукати у всьому красу
Ті очі палкі і зухвалі.

  Кохання    Вона

Вона

Вона була гарна і сні,
Мені снилася.
Чорне волосся навколо руки,
Запам'ятав твої очі.
Та забувати не хочу,
Червоні губи, алі очі.
Писати про тебе хочу,
Проте не можу

  Лірика життя    Очі.

Очі.

Подивись мені в очі.
В них крик моєї душі,
що кожної ночі з молитвою
один на один.
Вона, плаче в чорній тишині.
Згадає те минуле, що подарувало
ій біль навіки.
Зруйнувало ту дитину,
що батьки так ніжно берегли.
Подивись мені в очі, скажи.
,, Що там бачиш ти?"
Питання часу, відповіді там.
Тільки на сердці зостався шрам.

  Кохання    Татові очі

Татові очі

  • У татових очах світиться мудрість,
    Спокій і тепло в кожній їх лінії.
    Там відбивається життєва пригода,
    І сила, що ллється з глибини.

    Татові очі — це книга без слів,
    Де життєві уроки та мудрості світять.
    В них віддзеркаленні дні роботи та відпочинку,
    І кожен момент, що в душі запам'ятав.

    В них веселий сміх та серйозний погляд,
    Що вчить мене завжди йти вперед.
    Татові очі — це як світло в темряві,
    Надія, віра, найкращий порадник.

    І коли життя веде мене в далекі долини,
    Татові очі завжди будуть моїми зірками.
    Сповнені любові і розуміння,
    Вони — найкращий в світі дарунок від долі.

  Природа    КОНІ

КОНІ

  • В уяві знову
    чешу коню гриву,
    У безліч кісок
    квіти заплету,
    У тих далеких
    спогадах пориву
    Прекрасне втрачене
    на хвильку віднайду.

    На дотик відчуваю,
    бачу очі ---
    Розумні, добрі,
    гарні, все сумні,
    Приходять в сни
    короткі, мов пророчі,
    Неначе в душу
    дивляться мені.

    У перекаті хвиль
    з ріки п'ють воду,
    Слід від копит
    лишають на піску,
    Коні у лузі,
    поряд біля броду,
    Звисають гриви
    в росяну траву.

    У переплеті
    вітру із промінням,
    У шелесті
    калини і верби
    Моє минуле,
    геть усе, з корінням,
    Коню у гриву
    хочу заплести.

    04.12.2023.

  Про життя    Симоненко

Симоненко

  • Симоненко писав вірші
    Просто так..
    А я скажу, що любити в цім світі..
    Буде тільки дурак!

    Симоненко справді хороший поет
    Показав кохання, зобразив той портрет
    Але передав всю атмосферу, у своїх віршах
    Мені ще до нього далеко.. Браза..- це факт!

    Але він писав про обіди, про сум та радість в очах
    А я лиш зображу свою біль..
    У моїх темних ночах.

    Я передам інформацію
    Яка була жахлива
    Але не зроблю їй боляче
    Я ж не критина!

  Воєнні    Присв’ята О.Мацієвському

Присв’ята О.Мацієвському

  • Холуй обідраний, голодний
    Нащадок вічних злидарів,
    Потомок "вєлікава народа"
    На Воїна зброю навів.
    А він стояв у весняному лісі
    І гордо смерті в очі дивився
    "Ну што нє боішся?".
    А він боятись розлучився.
    Нащадок сумнозвісної орди
    Думав, що він стане на коліна,
    Що, може, вмиється слізьми,
    А він сказав лиш"Слава Україні! "
    Він же Воїн вкраїнського війська
    Йому Україна пече.
    Кров тече у жилах князівська,
    Козацька кров у жилах тече,
    Тут козачата ростуть його діти,
    За Вкраїну дід колись воював...
    Там, де до життя тягнулися квіти
    Вкраїнський Воїн життя своє віддав...

  Кохання    Капкан

Капкан

  • Котрий раз, я знову сам..
    Мов попався в цей капкан..
    Але я вибратись хотів..
    Але цього не зумів.
    Вибирався що із сили..
    Але мені не получилось..

    Спробував я вийти знову..
    І попався у триногу..
    В ту триногу, де ловлять завжди звірів..
    А Возя знову в це повірив..
    Він знов повірив в клятву, він знов повірив їй..
    Але на цей раз він довів..
    Що похати її зміг!

    Він зрозумів о котрий раз, знову завжди цей відказ..
    Знову завжди ця відмова - а він для неї наче ворог..
    Але лиш він би покохати зміг..
    Ту чудну, та хоть за ГРІХ!
    Чому не обійшов в той день її..?
    Тому що.. очі звела ті.

    Я так жалію, що не обійшов в той день..
    Тепер сижу та плачу еврі дей..
    Казав мені мій друг разок - "Бог послав людей чуток"
    Я звернення зроблю до Бога, не треба мені ця тривога..
    Не треба мені драм та сліз..
    Я лиш хотів, вот той - ескіз!

  Лірика    Твій образ все ще милий мені

Твій образ все ще милий мені

  • Твій образ все ще милий мені,
    Усмішка і очі сині веселі,
    Як чистий струмок навесні,
    Як сонячний промінь в оселі.
    Ми розтались з тобою давно,
    Хочу на тебе ще раз подивитись,
    Кохання, як з розбитої чаші вино
    Пролилось вволю не встигла напитись.
    Одцвіла весна, як білий сад,
    Відшумлять і води, і грози
    Ти мене згадаєш, як прийде листопад
    І на очах твоїх з'являться сльози.

  Лірика    Сон

Сон

  • Вночі під лунним сяйвом згадаю твої очі,
    Як мерехтіли зорі під супровід вовків...
    І тихий вітерець неначебто в долонці
    Розказував мені, як з розуму нас звів.

    В ту ніч я пригадаю, як біля озера стояли,
    Які слова лунали у сторону мою.
    Всі дотики до тіла, збентеження, вагання...
    Я все запам'ятала, прокинувшись в поту!

    ©_Alex.aaa_virshi_

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]