ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Про життя    З Днем Народження Даніелочка!

З Днем Народження Даніелочка!

  • Нашу дівчинку-перлинку вітаємо,
    Сьогодні твої 2 рочки ми зустрічаємо,
    Бігай, стрибай, рости, розвивайся,
    Завжди мамі й татові ти посміхайся!
    Як гарна квіточка - розквітай,
    У веселі ігри з дітками грай,
    Будь такою ж непосидючою, красивою,
    Милою, лагідною і щасливою!
    Ти наша принцеса, маленька красуня,
    Хай буде найкраще у тебе майбутнє,
    Життя хай дарує казкове дитинство,
    Хай випромінюють очі блискучим намистом.
    Бажаємо здоров'я, солодких тортів,
    Гарних різнокольорових квітів,
    Найкращих подарунків, солодкого життя,
    Щоб завжди на твоєму личку,
    Квітла радість і краса!
    Дідусь, бабуся, Богдан і Богдана люблять безмежно💐❤️🥰😘🎁🎉🎊❤️💐

    23.03.2023. С.М. Онисенко

  Природа    Тиха ніч

Тиха ніч

  • Спокійно так, вечі́рня тиша,
    Ні́ченька йде, те́мрява густі́ша,
    На небі місяць і зі́ронька сіяє,
    А весна сміється, тра́вами буяє.

    Немов на спо́відь, я лечу,
    Від всіх негара́здів я втечу,
    Зірочка́м розповім свої секрети,
    Видніються вдалечині́ дере́в силуети.

    Я обіймаю по́глядом хмаринку,
    Дивлю́ся на чорну і сіру картинку,
    Яку малює ніч темними фарбами,
    Вона зачаро́вує мене своїми ба́рвами.

    Ні́ченька вкрила все небо,
    Жовтими во́гниками-зірочка́ми,
    Мене десь в дитинство поне́сло,
    З коли́скою і ма́миними казка́ми.

    В темряві мої думки линуть,
    Ніч напуває цілющим зіллям,
    Серденько моє і душа відпочинуть,
    Осяяні місячним промінням.

    26.03.2023. С.М. Онисенко

  Новинки    Степане наш

Степане наш

Степане Бандеро, герою наш,
Ти став символом вільної нації,
Твоя сила, твій дух і голос
Нас усіх здіймали до висоти.

Ти вірив у справедливість і правду,
Боровся за нашу волю й незалежність,
Твій дух назавжди запалив свічу
У серцях кожного українця.

Ти не боявся йти проти течії,
Твій життєвий шлях був складний і тернистий,
Але ти не зупинявся на мить,
Бо знаходив у своїй мрії силу й натхнення.

Ти залишив по собі непересічний слід,
Ти – символ нашої національної гордості,
Ти – легенда, що живе в наших серцях,
Степане Бандеро, герою наш.<br>Степан Бандера

  Новинки    Літо і квіти на планеті Земля

Літо і квіти на планеті Земля

Всі землі і всі квітки, ви ростіть на Землі,квіти ви прекрасні милі: всюди ви є ,тільки в Європі вас нема, і в Єгипті нема!Ви квітки Землі, ви дуже гарні, і в центрі Землі вас нема.Як ти підеш згориш.Виходиш надвір і чується запах квітів.Всі люди цвітуть,по всюди квіти на Землі,квітуча Земля! <br>Іринка Микита ( 6 років )

  Лірика життя    МІЙ КРАЙ

МІЙ КРАЙ

  • МІЙ КРАЙ

    Мій край, де народилась й не живу,
    Де сіяла я мальви з чебрецями,
    Це край, куди лебідкою пливу,
    Це край, де лиш зосталась хата мами.
    Це край, якому рівних більш нема,
    Де магія душі й тепла панує,
    До нього прикипіла я сама,
    Де згадка від недуг усіх лікує.

    Це край, що мене манить звідусіль,
    Який все заворожує й чарує,
    Із ним я відчуваю щастя й біль,
    Він спогади дитинства всі дарує.
    Це край, який душею я люблю́,
    Який навіки в серці оселився,
    За нього я молитви всі молю́,
    Це край, який росою й сонцем вмився.

    Це край, де є криниця у саду,
    З якої воду за́вжди набирала,
    Стежина, по якій до хати йду,
    Де мама на порозі зустрічала.
    Цей край – моя колиска дорога́,
    Дорожчий він за всі скарби у світі,
    До нього все ступа моя́ нога,
    Його теплом з дитинства ми зігріті.

    Мій край, де з виноградної лози́,
    Медо́ві виснуть ґрона винограду,
    Де со́лодко і гірко від сльози́,
    Куди думками лину по пораду.
    Мій край, де народилась й не живу,
    Який з любов’ю завше зустрічає,
    Спадають ро́си-перли на траву,
    І соловей пісні в саду співає.

    Це край, де височіються церкви́,
    Де золотом виблискують святині,
    Любов’ю ти до нього все живи,
    У ньому жити мові солов’їній.
    Це край, неначе мама, дорогий,
    Його лелію в серці я роками,
    Для мене він і цінний і святий,
    До нього лину завше я думками.

    21.03.2023 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2023
    ID: 978147

  Новинки    Український клин

Український клин

Вже лелеки прилетіли з далини…
Вони відчули дихання Весни…
Взнали шлях, дорогу в рідний дім –
В небі лине український клин…

Бо почули серце матерів…
Тут лунає рідний спів і
дзвін…
Закружилися лелеки над гніздом…
Задзвонили дзвони над селом!..

Мову мелодійну впізнають…
В наші душі спокій принесуть…
Так кружляють вільно, наче сном…
Відганяють біль своїм крилом!

Відступає туга і печаль,
Хоч живе ще український жаль…
Але серце мріє про Весну…
Перемогу світлу і рясну!..
ND💗
25.03.2022 р.<br>Надія Холод (ND)

  Лірика    ***

***

  • Цукерку з'їла.
    Кинула фантик.
    Прошепотіла :
    "Ти не романтик("
    Байдуже вертіла
    у пальцях
    крокус,
    Недбало впустила.
    Сіла в автобус...
    Вакансія
    в серці майстра
    відкрита :
    запрошую айстру
    на роль Маргарити.

  Кохання    НЕ ГНІВАЙСЯ, ПРОСТИ

НЕ ГНІВАЙСЯ, ПРОСТИ

  • НЕ ГНІВАЙСЯ, ПРОСТИ

    Як музою хоч мить якусь побути?
    Та й чи змогла б на творчість надихать?
    Зненацька аромат п'янкий вбихнути,
    При цьо́му подих десь затамувать.

    Це мрії лиш… Реальністю не стануть…
    А може й стануть…треба лиш чекать.
    Думками зможу у глибінь десь кануть
    І словом, що торкнає, описать.

    Чи зможе слово струн твої́х торкнутись?
    Якби ж відчути кожную із них…
    Не хочеться із ними розминутись…
    Щоб голос серця шепотів й не стих.

    І до грудей в обіймах притулитись,
    Відчути ніжне і міцне плече,
    В очей безодні з радістю втопитись…
    І мрія хай ніку́ди не втече.

    Розкрий мені, благаю, таємницю
    Чи музою твоєю можу стать?
    Чи я пізнаю душу-чарівницю?
    Чи зможу насолоду скуштувать?

    Не кваплю я тебе, не підганяю,
    А відповідь ти серцем сповісти.
    Не гнівайся за сказане, благаю…
    І за відвертість ти мене прости.

    24.03.2023 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2023
    ID: 978066

  Новинки    БЕЗСМЕРТНА

БЕЗСМЕРТНА

БЕЗСМЕРТНА
Де квітне верба та калина,
Боролась з війною країна.
Усипану душу піснями,
Безжально топтали ногами.

Упала в садах серед болю,
Заплакало небо на долю.
А круки раділи навколо,
В зіницях відбилося горе.

В країні де квітнуть каштани,
Там кров полилася із рани.
Неслось над Землею плачами,
Курли України прощальне.

09.03.2023 року
В.ПАВЛОВА

<br>Валентина ПАВЛОВА

  Воєнні    ЖУРАВЛИК

ЖУРАВЛИК

  • ЖУРАВЛИК

    Журавликом синок злетів у небо,
    Курличе тужно в небі з вишини,
    Не ве́рнеться, матусенько, до тебе,
    Хіба що лиш прилине в тво́ї сни.

    Не ве́рнеться, матусенько, ніко́ли,
    Його не зможеш більше обійнять,
    Не вийде на світанку з батьком в поле,
    В сирій землі́ зостанеться лежать.

    Не вийде більше вранці на подвір’я,
    Босо́ніж не пройде́ться по росі,
    Лиш з піднебесся скине сво́є пір’я,
    Й скупаєте його в свої́й сльозі.

    Лиш з піднебесся пір’ячко він скине,
    У ньому буде ту́га і печаль,
    Але в домівку більше не полине,
    Його відліт поселить біль і жаль.

    В домівку більш ніко́ли не полине,
    Не заспіває пісню він дзвінку…
    Курликання прощальне журавлине,
    Й могила, що заквітчана в вінку.

    Курликання прощальне журавлине
    Наза́вжди в піднебесся полетів.
    В сирій землі журавлик наш спочине…
    А жити він… А жити він хотів.

    22.03.2023 р.

    ©Королева Гір Клавдія Дмитрів, 2023 р.
    ID: 978034

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]