ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Майдан(Революція гідності)    Небесна сотня…

Небесна сотня…

  • Небесна сотня...Серденько болить,
    Вони полягли за вільну Україну!
    "- Мамо! Я так хотів у мирі жить",
    "- Тато, я не знав, що загину!"

    Горять свічки на тому Майдані,
    Ллються сльози, душа плаче...
    Не повернути вже дитину мамі,
    Батько заспокоює терпляче...

    Та Герої наші не вмирають!
    Вони небесними янголами стають,
    Кожного з нас вони оберігають,
    Вони крила надії нам дають...

    20.02.2023. С.М. Онисенко

  Майдан(Революція гідності)    О, МІЙ ПРОПЛАЧЕНИЙ МАЙДАНЕ

О, МІЙ ПРОПЛАЧЕНИЙ МАЙДАНЕ

  • О, мій проплачений Майдане!
    Людською кров’ю та життям.
    В одних це був останній ранок,
    Для всіх — табу на вороття.

    Проснулась гідність, вирувала.
    Стіною став безстрашний люд.
    Хіба ж тоді країна знала,
    Що й серед них є клан Іуд.

    Здавалось, бій то був останній
    За непохитність вільних душ.
    Ми — нація, не вівці в стайні!
    Й не продаємося за куш.

    Там смерть дивилася нам в очі,
    А в них лиш погляд в майбуття.
    Вірші читалися пророчі
    Про вічну віру в бороття.

    А недоумки насміхались
    Про «ібонітові палки».
    І над героями сміялись,
    Запхавши совість в покути.

    Наївний люд то все проковтне.
    І більшість стане на граблі.
    І кров’ю знов земля промокне,
    Й поглине темрява в журбі.

    Барчук Р
    29.11.22

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]