ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Новинки    12

12

Це був чудовий, дивний день.
На краю берега лежав пісок,
А гірко-солодкий дикий мед
Танув на губках в цей разок.

Мене зловив твій аромат волосся,
І я в усьому відчуваюся, негідним.
Я б став твоїм невільником навіки,
Бо праці кращої – та не знайти ніколи.

To byl niezwykly dzien.
Na skraju brzegu lezal piach
a gorzko-slodki miod
topnial na wargach i ustach

Mnie zlapal zapach twoich wlos
w calosci czuje sie niegodny
Ja chcialbym zostac twoim niewolnikiem,
bo lepszej pracy nie znalazlem nigdy.

DOMINIKA4EVER)))<br>CristianVonDyuk

  Новинки    13

13

Нікчемні почуття мої й скорботно,
Коли я бачу, що щаслива з іншим.
І дум немає, як зробити це можливим,
Щоб мить належала лише нам двом.

Я чую, що довкола тебе сміх,
Ти радість, і підносиш як хвиля.
Мені луною твоя сутність віддається,
А після – знову тишина.

Ти, мабуть, дурень, хоч здаєшся і розумним,
На тебе я дивлюсь, у твої дивлюсь очі.
І подумки в твоїх руках тону я,
І в голові моїй — то тихо, то гроза.

Мені соромно, і я тобі піддаюсь,
А ти все стоїш, як залитая стіна.
І ти не бачиш, що і в моїй душі туга,
Не бачиш, що сумую і одна.

ІХ<br>CristianVonDyuk

  Новинки    14

14

Минуть роки, і ти уже сивенька,
Відчиниш рано-вранці свої двері.
Мене приведе стежка, моя ненько,
Під самий дім, де ти живеш тепер.

І бачу я, як ранньою порою,
Очима кліпаєш на перший промінь сонця,
І раптом зустрічаєшся ти мене —
Обличчя рідне повертає спокій в домі.

Хай день розтане, наче пара в небі,
Хай та хвилина зникне у роках,
Та знаю я: у кожній миті і потребі
Мене чекаєш з посмішкою на устах.

ММ<br>CristianVonDyuk

  Новинки    15

15

Як же радісно чути
Мукання корів,
Бачити дим густий
І красивий захід сонця.

Густе зоряне небо,
Хуртовину лиху,
І жаб на болотах,
Натомлений спів.

Як люблю я село,
Запах жита й пшениці,
Неслухняні троянди
Між дідівських хат.

Вона видала крок,
І сказала два слова,
І рідненьке село —
Я відчув його знову.

АБ<br>CristianVonDyuk

  Новинки    16

16

ЛЛ

1. Я зватиму Вас Аврора, бо Ви мій світанок,
і дня свого я не починаю без думки про Вас.
Елеонорою, бо Ви і є саме терпіння.
Салиха, бо немає нічого прекраснішого за Вашу милість.
Я кликатиму Вас, Шарлоттою,
бо ви були готові йти за мене заміж,
вже через 5 хвилин нашої зустрічі.
Гриневера, бо я беззбройний перед вашою красою.
Рапунцель, бо часами здається, що коси ваші не мають кінця.
Анастасія, бо спогади про Вас, повстають знову і знову.
О моя Аріанна, золото закуте у мрамор,
ще ніхто не піднімав мене так високо,
а за півгодини по тому, не кидав до вязниці
власних докору і сумління.

2. О, Ваша шкіра,то найсолодше,
чого коли-небудь торкались мої губи.
Ночі і дні дякую Небесам,
за той момент, коли поцілував
Вашу тендітну Руку.

3. Я вже так багато разів робив.
Приїжджав до Вашого міста,
котре колись було моїм, аби втамувати,
свій до Вас пил. Стояв поруч у натовпі,
обіймав Вас через бетонні стіни,
але й слова не говорив,
і підійти не вистачало сил.

4. Тільки тепер я усвідомлюю
наскільки зневажливо з Вами обійшовся.
Ще тиждень назад я шкодував,
що не поцілував Вас в губи,
а сьогодні ж, страшно уявити,
наскільки мені соромно,
за свою поведінку.
Адже хто я для Вас, волоцюга, пес,
жебрак, що приповз до Вас на колінах,
просити милості, а вже за секунду,
скориставшись Вашою добротою,
насмілився торкатись Вашого одягу,
що ганебно. Шкіри, що неприпустимо.
Дивитись Вам просто в очі, нахабство
якого світ не бачив.

5. Та Ви не прирікали мене на тортури.
А найлихіше, що я сам, завдавав собі болю.
І не мав до себе жалю.
Рвав на собі коси, колотив себе в груди,
морив себе голодом.
Я намагався згадати,
коли я не подякував небесам за веселку,
коли я образив старого.
І не міг пригадати.

6. Тоді я почав судитися з природою.
Я просив вибачення у лопуха, котрий вирвав
аби сховати від Тебе свої сльози і обличчя.
Перепросив у бузини, за те що сказав, що квіти-діти її
ніколи не зрівняються з Твоєю красою.
І що Ти вродливіша за неї в сотні разів.
Я звинуватив маки і волошки,
за те що вони мовчали про мої почуття,
коли Ти проходила повз. Я обіцяв що не рватиму їх,
коли вони хоча б шептатимуть.

7. Я став на коліна перед дубом,
і він став мене потішати,
схилив наді мною гілля,
обійняв мене як мати. І я побачив, як по його стовбуру,
за скрипом кори, потекли сльози.
Я розказував йому пошепки, як сильно мене любила мати,
і на що я був готовий, все що мав обміняти.
І він дрижав, він схлипував як малий,
а я не став його заспокоювати.
У мене вже не було сліз. Нічого не було.
Його сльози покрили мене, і стали наче моїм холодним потом.
Поруч пролітав вітер, і дражнячись відбиваючи
звуки від гілок, ехом повторював твоє імя.
Він голосно: -Грей!,-а я, пошепки: -Зоря.
Він знову: -Грей!, -а я, у відповідь: -Життя.
Він втретє, та я не міг відповісти, впав на траву.
Тоді дуб схопив вітер гіллям, і заховав мені його в груди.
І я ходив 9 днів, і нічого не їв, і нічого не бачив.

8. Я стверджував сам собі, що моя корона важча за твою.
Та до чого тут вага.
Я думав може причина в моїй крові, але зауважив,
що і ти не подібна до своїх. О, бешкетнику,
хто дав тобі дозвіл перетворювати в гармидер мою голову,
щоб я на старість віку почав писати, Листи Любові.
З повагою, Бо.

УП
<br>CristianVonDyuk

  Новинки    17

17

Господь, немає в тебе милості до мене
І не мастив Ти мої плечі медом.
Овал Її голівки золотої,
на його плечах ніжиться в покої.

Бог, невже в Твоїх очах,
не рівні ми усі істоти
і на моїх слабких руках
не буде запаху святої позолоти.

Невже з немилості від Тебе
Вся моя радість синє небо
Й під ним замучений кругами
Я поріднюсь в землі з братами.

Не бачивши Її святої
в своїх обіймах перед тим.

УП <br>CristianVonDyuk

  Новинки    18

18

Зимою коли дні короткі
Дороги снігом вітер занесе
Не сплю я ночі бо любов лоскоче
До тебе кочу на сріблястім порше

НП<br>CristianVonDyuk

  Новинки    19

19

Бачиш як димом затягнуло яр
Ось під ліщиною стоїть криниця
на ніч на небо набігло хмар
Чом же тобі, моя мила не спиться.

Під нашим дахом панує мир
Жар у котлі раз по раз іскриться.
Сплять уже всі, тільки ти не спиш
Спи моя пляшко, я твій пяниця.

УП<br>CristianVonDyuk

  Новинки    20

20

А ти була зі мною поруч
коли і друзі стали наче вороги
І я вже думав загубитися ліворуч
Іти шляхом яким ідуть усі.

І стоячи, на самім краю світу,
Я без вагань робив свій крок вперед.
А ти нізвідки каменем звалилась,
І не пустила тіла мого в прірву.

УП<br>CristianVonDyuk

  Новинки    21

21

Я підійшов в осінній тихий вечір
До дівчини, що сіла край ставка.
Виблискувати всю мвою дотепність
Була для мене справа геть легка.

Ми стрілися на новому вже місці,
Мій розум грав, та слух її втомив
Потік речей солодких на обійсті, —
Тож в вечір той її я не провів.

Побачень вир летів стрімкий, доречний,
І навесні для шлюбу час настав,
Сім'я росла у злагоді сердечній.
Мій дім дітьми потроху заростав.

Одну лиш річ я не збагну, о мила:
Ну звідки, ти, взяла такую силу?

АС<br>CristianVonDyuk

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]